You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Juvelyriniai dirbiniai
Šioje kategorijoje rasite aukštos kokybės vienetinius juvelyrinius dirbinius su brangakmeniai, pusiau brangiais akmenimis, perlais. Atrasite širdžiai mielą dovaną ne tik sau, bet ir savo brangiems žmonėms. Mūsų gaminiai tiks pasipuošti tiek kasdien, tiek išskirtiniam vakarui.

Juvelyriniai dirbiniai  Yra 177 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Auskarai
  Čia rasite balto, geltono ir rausvo aukso auskarus su brangakmeniais, pusiau brangiais akmenimis, klasikinius auskarus su perlais. Auskarai pagaminti Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje.
 • Žiedai
  Čia rasite įvairių modelių žiedus nuo klasikinių iki modernių, su briliantais, spalvotais brangakmeniais, perlais bei pusiau brangiais akmenimis, taip pat sužadėtuvių žiedų.
 • Apyrankės
  Bareket salone rasite apyrankių pagal kiekvieno pageidavimus, nuo smulkių iki plačių, įvairaus dizaino, kombinuoto aukso, perlų apyrankių.
 • Kaklo papuošalai
  Salone rasite įvairaus ilgio ir pločio auksinių grandinėlių, pakabuku su brangakmeniais, perlais, pusiau brangiais akmenimis. Pas mus didelis pasirinkimas koljė iš aukso, perlų vėrinių.
 • Vyrams
  Bareket salone papuošalų sau atras ir vyrai, mes galime pasiūlyti auksinių apyrankių, grandinėlių bei žiedų su briliantais.
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 177 dalykų