You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sidabro gaminiai
Žinoma, kad sidabras turi dezinfekuojamųjų savybių. Sidabro jonai lokalizuoja kenksmingas bakterijas ir jas sunaikina. Sidabriniuose induose laikomas vanduo profilaktiškai veikia žmogaus organizmą, stiprindamas imuninę sistemą ir visiškai jam nekenkdamas. Nuo seno sidabras vienija grožį ir naudą. Stalas, serviruotas sidabriniais indais, tai ne t...
Žinoma, kad sidabras turi dezinfekuojamųjų savybių. Sidabro jonai lokalizuoja kenksmingas bakterijas ir jas sunaikina. Sidabriniuose induose laikomas vanduo profilaktiškai veikia žmogaus organizmą, stiprindamas imuninę sistemą ir visiškai jam nekenkdamas. Nuo seno sidabras vienija grožį ir naudą. Stalas, serviruotas sidabriniais indais, tai ne tik prabanga, bet ir nepriekaištingas skonis.
Plačiau

Sidabro gaminiai  Yra 16 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Indai
    Sidabro indai – prabangos ir šeimos gerovės ženklas. Tokie indai papuoš reikšmingiausius įvykius ir šventes. Sidabru išvalytas vanduo turi teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Nuolat vartojant tokį vandenį, gerėja medžiagų apykaita, odos būklė, stiprėja imunitetas ir dar daug.
  • Stalo įrankiai
    Sidabriniai stalo įrankiai gali būti ne tik namų puošmena, bet ir ilgamete šeimos relikvija. Sidabriniai šaukšteliai, šaukštai bei kiti įrankiai puikiai tinka kaip dovana krikštynoms, gimtadieniui ar kitai progai.
  • Namams
    Padovanokite sau ar artimiesiems, draugams dovaną visam gyvenimui. Sidabriniai rėmeliai, vazos, dėžutės liks prisiminimui visam gyvenimui, o galbūt ir taps šeimos relikvija.
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 16 dalykų